2019 Anne Bebek Burçları

0 239

2019 yılı bebeklere yön veren geleceğin yılı olacak!

2019 yılı herşeyi baştan aşağı değiştirirken yaşadığımız gezegenin de aurası yükselecek. Bu durumda 2019 yılı anlatılmaz yaşanır tadında olacak.

Pek çok şeyin daha da netleştirilecek 2019’da kişisel hayatımızda daha yalın, daha düz bir bakış açısına sahip olacağız. Neredeyse çocuk sahibi olmayan kalmazken, yılın ana fikri çocuk sahibi olmak üzerine kurulu olacak.

2019 da doğan bebekler geleceğe yön verecek, yaşadığımız gezegene büyük bir sinerji yayacak, merhamet ve liderlik vasıflarını üstünde taşıyan bebekler olacaklar. Gelin şimdi bütün burçları birlikte inceleyelim. Bizi neler bekliyor ? Neler yaşayacağız? Buyrun yazımıza..

Koç Bebeği

KOÇ (21 Mart 20 Nisan)
“Yalnızca ailenize özen göstereceğiniz 2019’da sizi üzen,yoran herkesle rahatça yollarınızı ayıracaksınız”

“2019 da kendinize iyi bakın, yeni başlangıçlardan korkmayın” diyen bir gökyüzü var. Yeni yılı küçük ümitler besleyerek karşıladınız, şaşırtıcı gelişmelerin hızla yaşamınıza nüfus ettiğine tanıklık edeceksiniz.

2019 yılında dünyaya bebek getirecek bir Koç burcuysanız, bu yılın çok farklı olduğunu henüz yılın başında yaşanan tutulma ile fark edeceksiniz. Son 3 yıldır yaşadığınız zorlukların üstesinden gelebilmek için kendinizden ödün vermeyi bırakıyorsunuz. Artık kimin ne düşündüğüne önem vermeden yaşamınızı şekillendirebilirsiniz. Yalnızca ailenize özen göstereceğiniz 2019’da , sizi üzen, yoran herkesle yollarınızı rahatça ayırabileceksiniz.

Hayatınızın en değerli varlığı olan bebeğiniz için herşeyin en iyisini planlarken, bebeğiniz size olan düşkünlüğü de eşiniz tarafından kıskanılmanıza neden olabilir.

Boğa Bebeği

BOĞA (21 Nisan 21 Mayıs)
“Bebeğiniz sizinle beraber yılın en sakin bebeği olarak kendinden sıkça söz ettirecek. Çok iddialı ve güzel günler sizi bekliyor. “

Yılın en çok konuşulan burcu boğa olacak. Bebeğiniz sizinle beraber yılın en sakin bebeği olarak kendinden sıkça söz ettirecek.

Eğer ikinci kez anne olacak bir Boğa burcuysanız çocuklarınız arasındaki uyum herkesin dikkatini çekecek ve ne kadar şanslı olduğunuzdan söz edilecek.

Hayatınızda hiç ummadığınız şeyler oldu ve olmaya da devam ediyor. Evinimi taşımış, planlamadığınız bir hamilelik yaşamış olabilirsiniz. Şimdi sıkı durun; 2019 sizi bu yı başka bir şehire taşıyacak olabilir. Bebeğiniz için en iyisini düşünen siz, şartlarınızı da ona göre düzenleyeceksiniz. Bebeğiniz ise yılın en sakin bebeği olarak , size oldukça yardımcı olacak. İçinizden bir ses bazen herşey çok güzel olacak diyor. O sese inanın. Şimdi asılma zamanı.

İkizler Bebeği

İKİZLER (22 Mayıs 21 Haziran)
“2019 yılı, rengarenk bir döneme başladığınızı, hiçbir şeyin havada kalmadığını,tamamen sonuç odaklı davranacağınızı ifade ediyor”

Sizin için dolu dolu bir yıl başlıyor. Yoğun, uzun soluklu ve tamamen sonuç odaklı olacaksınız. Bu aydan itibaren 2019 yılı , rengarenk bir döneme başladığınızı, hiçbirşeyin havada kalmadığını, tamamen sonuç odaklı davranacağınızı ifade ediyor.

Bu yıl anne olmayı planlayan yada 2018 yılında hamile kalıp 2019 yılında dünyaya çocuk getirecek bir ikizler burcuysanız yılın enerjisini barındıracak bir bebeğinizin olacağını bilmelisiniz. Enerjisi ile sizi mutlu edecek bebeğinizin aurası sizi de etkileyecek. Hatta yönlendirmeleriyle ne istediği veya ne istemediğini daha kolay anlayacaksınız. Bu yıl hem bebeğiniz hemde sizin için harika geçecek.

Yengeç Bebeği

YENGEÇ  (22 Haziran 22 Temmuz)
“Sizi her açıdan çok farklı ve ilginç bir yıl bekliyor; şikayetçi olduğunuz tüm sorunlar artık çok eskide “kalacak

Bebeğiniz sizi dönüştürecek, farklı duyguları tatmanızı sağlayacak, entellektüel yapınızı destekleyecek,başkalarına yardım etme isteğinizi arttıracak,kendinizi iyi hissetmeniz için adeta tüm enerjisini size hissettirecek. Eğer 2019 yılında dünyaya Bebek getirmeyi planlayan bir yengeç burcuysanız bebeğiniz adeta sizin kopyanız olacak. Neşesini,duygularını yansıtma şekli dahil hepsini sizden alacak. Hatta bazen sizi taklit ettiğini düşüneceksiniz 🙂

Sizi her açıdan çok farklı bir yıl bekliyor. Şikayetçi olduğunuz tüm sorunlar artık çok geride kalacak. Bebeğiniz sizi hem kalben hemde zihnen bir yolculuğa çıkaracak.

Aslan Bebeği

ASLAN (23 Temmuz 23 Ağustos)
“Artık 19 yıllık döngü tamamlanmış olacak ve hayatınızda geriye dönük kapanmamış hiçbir hesap kalmayacak”

Hayatınızın en önemli yıllarını bitirmeye hazırlanıyorsunuz. Sizi üzen, yoran konuları yaşamınızdan uzaklaştırırken duygusal olarak ne kadar güçlü olduğunuzu farkedeceksiniz. Eğer 2019 yılında bebek sahibi olmayı düşünen bir Aslan burcuysanız, bu karar hem size hemde bebeğinize büyük şans getirecek.

Duygusal açıdan kendinizi çok daha iyi hissedeceğiniz bir yıl yaşarken, bebeğiniz ile aranızdaki iletişime siz dahi şaşıracaksınız. Özellikle uzun süredir bebek sahibi olmak isteyen bir aslan burcuysanız , bu yık tedavinizden sonuç alabilirsiniz. Son 2.5 senedir hayat sizi hem esnetti hem de değiştirdi. 19 yıllık tutulma döngüsü bu yıl size ödülünü verecek.

Başak Bebeği

BAŞAK (24 Ağustos 23 Eylül)
“Gök kubbenin bolca toprak burcunda hareket etmesi sizi yakından ilgilendirecek. Sizi geliştirecek ve hedeflerinize yakınlaştıracaktır.”

Bu yıl gökyüzü size nereden nereye geldiğinizi işaret edecek olaylarla dolu. Gök kubbenin bolca toprak kokusunda hareket etmesi sizi yakından ilgilendirecek.

Bu yı tüm kaygılarınızı yıkabileceğiniz bir dönemin başlayacağı vurgulanıyor. Eğer ikinci kez anne olmayı düşünen Başak burcuysanız kaygılarınızın önüne geçmeyi başarabileceksiniz. Bebeğinizle birlikte size olgunlaşacak, deyimi yerindeyse aerık hayata karşı yenilmez bir güç göstereceksiniz.

Tüm planlarınızı bebeğinize göre organize ederken, eşinizden göreceğiniz destek ailenizin çok daha mutlu olmasına sebep olacak. Herşeyi ben bilirim tavrınızı biraz daha esnetecek ve adeta birbirinize kenetleneceksiniz.

Terazi Bebeği

TERAZİ (24 Eylül 22 Ekim)
“Kanatlanan fikirleriniz, dinamik yapınız toplumda yerinizi sabitlemeye çalışacağınızı işaret ediyor”

Kararlarınız ile herkesi şaşırtarak, yeni yılın ilk ayı itibariyle hızlı tempoya hazır olacaksınız. Kanatlanan fikirleriniz, dinamik yapınız, toplumda yerinizi sabitlemeye çalışacağınızı işaret ediyor.

Eğer 2019 yılında çocuk sahibi olmayı düşünen bir terazi burcuysanız herşeyin gönlünüze göre olacağını bilmelisiniz. Bu yıl dünyaya gelecek olan bebeğinizin algıları son derece açık olmakla beraber, ilk 6 ayın içerisinde farklı bir yapısı olduğunu fark edecek, sizi yönlendirmesine izin vereceksiniz. Sizden gözlerini bir dakika olsun ayıramayan bebeğinizi evde bırakıp yeniden iş hayatına dönmeniz ise oldukça zor olacaktır.

Akrep Bebeği

AKREP (23 Ekim 21 Kasım)
“Dönüm noktası olabilecek bir yıla giriş yapıyorsunuz. Geçen yılın donanımı size her halükarda iyi gelecek”

Bu yıl doğru adımlarla iç dünyanızı yolculuğa çıkarmaya hazır mısınız? Kafanızdaki soruların yanıtlarını daha rahat bulabileceğiniz bir yıla giriyorsunuz. Atak,gösterişli,cazibeli havasıyla sabit bir burçsunuz.

Eğer 2019 yılının ilk aylarında doğum yapacak bir akrep burcuysanız, bebeğinizin dış dünyaya çok hızlı tepki verdiğini fark edeceksiniz. Bebeğiniz ve kendinize odaklı geçireceğiniz 2019’da sürpriz bir şekilde ikinci kez hamile kalabilirsiniz. Sizin için güzel, dolu dolu bir yıl olacak.

Yay Bebeği

YAY
“2019 yılının neredeyse son ayına kadar Yay burcunda hareket edecek olan Jüpiter hrm sizi hem de bebeğinizi dokunulmaz kılacak”

Bu yılı en çok içselleştiren burçlardan birisi olabilirsiniz. Bilincinizi yönlendirmeye çalışırken gündelik konulara diğer değişken burçlara göre daha hızlı adapte olacaksınız.

Eğer bu yıl bebek sahibi olmayı düşünen bir yay burcuysanız şansın sizden yana olduğunu bilmekisiniz. 2019 yılının neredeyse son ayına kadar yay burcunda hareket edecek olan Jüpiter hem sizi hemde bebeğinizi dokunulmaz kılacak.

Yılın ilk ayından itibaren mutluluğunuzun daha da artacağını ifade ediyor gökyüzü. Uyumlu bir aile olmanın keyfini süreceksiniz.

Oğlak Bebeği

OĞLAK  (22 Aralık 20 Ocak)
“Gökyüzünde ender rastlanan yoğunlukta bir toprak döngüsüne şahitlik ederken tüm tutulmalar burcunuzda etkili olacak”.

Hayatın neresinde olursanız olunca olun; bu yıl herşey sizin için bambaşka bir renge dönüşecek. Kendinizi tanımlayacak, ne kadar esnek olursanız da sizi siz yapan kurallarınız olduğunu göreceksiniz.

Bu anlamda beklentileriniz, kiminle ne yöne gitmek istediğiniz , kendinize olan saygınlığınız gibi derin konuları kökünden halledeceksiniz.

Bebeğinizle empati yoluyla dahi anlaşabileceğinizi göreceksiniz. Dokunmayı çok seven bir bebeğiniz var, sizi de sürekli yanında isteyecek ve duygularını size dokunarak ifade edecek. Abartılı ve coşkulu duyguları bir arada yaşamak hem size hemde bebeğinize çok iyi gelecek.

Kova Bebeği

KOVA  (21 Ocak 19 Şubat)
“2019 yılının özü sizi abartıdan uzaklaştıracak ve hayatınızdaki belirsizliklere netlik kazandıracak.”

Herşeyin bir anda değişebileceği bir yıl yaşayacaksınız. Yeni yılın özü sizi abartıdan uzaklaştıracak ve hayatınızdaki belirsizliklere netlik kazandıracak. Yeni yılda bebek sahibi olmak isteyen kovaların bebekleri de kova çağında doğmuş olacak ve teknoloji ile arası oldukça iyi olacak.

Herşeyi öğrenmek istemeleri, meraklı bakışları kendilerini belli etmelerine neden olacak. Eğer taşınmayı ya da şehir değiştirmeyi düşünen bir Kova burcuysanız mutlaka ama mutlaka bebeğinizin eğitimi için gerekli imkanların olduğu bir yere taşınmalısınız.

Balık Bebeği

BALIK  (20 Şubat 20 Mart)
“Sizin için çok farklı hikayeleri barındıran, asla inanamayacağınız büyük döngülerden geçeceksiniz.”

Hayat işte şimdi yeniden başlıyor diyeceksiniz. Kendinizi ifade etmekten asla geri kalmayacaksınız. Sizin için çok farklı hikayeleri barındıran, asla inanamayacağınız büyük döngülerden geçeceksiniz.

Eğer uzun zamandır bebek sahibi olmak isteyen bir balık burcuysanız ,bu yıl hayalinize kavuşacaksınız. Sezgileri ile Zodyak takım yıldızının en hisli burcu olan siz , gözlerinizle dahi anlaşabileceğiniz, sezgilerinizin aynı olacağı bir bebeğe sahip olacaksınız. Özellikle yeni evliyseniz, sürpriz bir hamilelik hem sizi hemde eşinizi şaşkınlığa uğratacak. Bu yıl kaygılarınızı yönetme konusunda çok daha iyi olmalısınız ve bebeğinizin sizin enerjinizden beslendiğini unutmamalısınız.

*Astrolog Zeynep Turan’dan alıntı yapılmıştır.*

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.