Zafer Poyraz Bebeğin Hikayesi

0 211

Çok farklı ve bir o kadar heyecanlı bir serüvene adım atmıştık aslında..

Annelik duygusunu bana bu denli güzel yaşatacağını hayatımda neleri getireceğini daha tahmin edemeden hamileliğimi yaşamaya başladım. Sıkıntısız bir şekilde ilerleyen bir hamileliğim oldu. Tabi ufak tefek olaylar dışında (mide bulantısı, nefes alışverişi vs. )

39. Haftada bize merhaba dedi oğlum. En son kontrolümde benimle çok ilgilenene Sevgili Dr. ‘uma sonsuz teşekkür ederim. 06.06.2016 sürprizi diye beklerken güzel yavrum bana 28.05.2016 gece yarısı saat 02 sularında başlayan hafif bir sancıyla saat 05.30 a kadar evde sancımın ilerlemesini bekleyerek eşimle artık hastaneye gitmemiz gerektiğini düşünüp , hastane yoluna düştük. Hastanemiz çok yakındı zaten. Ama sancılar çok hızlı ilerliyordu. Hiç yerinde durmayan bir anneydim ben.

Çok şükür ki yararı çok fazla oldu ve oğlumu normal doğumla 28.05.2016 tarihi 09.30 da kucağımıza aldık eşimle. Her saniyemde yanımda olan biricik eşime sonsuz teşekkür ederim. En büyük güç kaynağım oydu. O’nun sayesinde gücüme güç katarak doğumu birlikte gerçekleştirdik.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.